Historie Rosalie Hale

12. května 2008 v 20:53 |  Rosalie Hale
Její historie...můžeme si ji taky přečíst v Zatmění...

Psal se rok 1933. Rosalie měla všechno. Krásnou tvář, bohaté rodiče, a protože byla také náležitě marnivá, čekala na svého prince z pohádky, který se všechnu tu krásu náležitě postará. Ač si to nerada přiznávala, záviděla však svojí kamarádce obyčejný život, milujícího manžela a krásného chlapečka. Přes svého otce, bankovního úředníka, se jí začal dvořit jistý vysoce postavený muž - Royce King. Byl bohatý, měl rád společnost a tak jako Rose se s bohatstvím velice rád ukazoval na veřejnosti. Před svatbou měla Rosalie na dosah všechno o čem kdy snila.
Jednou večer, asi týden před svatbou, když se vracela z návštěvy u své přítelkyně, potkala opilého Royce a bandu jeho přátel. Royce z ní strhal šaty a ukazoval jako svou cennou trofej, šťastný konec se vytratil do neznáma a oni ji tam nechali ležet, polomrtvou na dubnovém sněhu.
Tak ji našle Carlisle, a jelikož nesnesl pohled na takto zmařený lidský život, přeměnil ji jako družku pro Edwarda. Avšak ti dva nikdy na sebe navzájem nereagovali jako na něco jiného než jako bratr a sestra.
V roce 1935 Rosalie objevila Emmetta napadeného medvědem a odnesla ho k Carlisleovi, aby ho zachránila. Veřejně se několikrát provdala za Emmetta, když se chystá předvádět a aby se byla zahrnuta pozorností. Rosaliina skutečná definice jejích znaků je její krása. Skoro jako Emmettova síla - oni jsou oba více tělesnější než intelektuální, což z nich dělá perfektní protějšky.
Byla to Rosalie, kdo řekl Edwardovi, že je Bella mrtvá a tím u něj spustila misi se zabít. Později se omluvila. Je také jediná z Cullenů, kdo nehlasoval pro laskavost, aby se Bella stala upírem a tvrdí, že to není volba, kterou dělá pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama